www.SEYA.gr

ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΤΩΝ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

  
  

Συμμετοχή του Συνδέσμου στο τουρνουά ποδοσφαίρου της ΟΒΣΑ

 

Την Κυριακή 22 Μαΐου, η ποδοσφαιρική ομάδα του Συνδέσμου δίνει τον πρώτο της αγώνα με τους ΕΒΕ Καισαριανής, στο πλαίσιο του ποδοσφαιρικού τουρνουά που διοργάνωσε η ΟΒΣΑ για τους επαγγελματοβιοτέχνες.

Ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο της Καισαριανής (Σκοπευτήριο) στις 10 πμ.

Το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα του Συνδέσμου έχει ως εξής:

 

1ος Όμιλος Γήπεδο Καισαριανής (Σκοπευτήριο)

   

ΕΒΕ Καισαριανής

22-Μαϊ

Υδραυλικοί

10:00 Υδραυλικοί – ΕΒΕ Καισαριανής

Κομμωτές

11:00 Κομμωτές – ΣΙΣΕΜΑ

ΣΙΣΕΜΑ (Μηχανικοί)

29-Μαϊ

 

10:00 ΕΒΕ Καισαριανής – ΣΙΣΕΜΑ

 

11:00 Υδραυλικοί – Κομμωτές

 

5-Ιουν

 

10:00 Υδραυλικοί -  ΣΙΣΕΜΑ

 

11:00 ΕΒΕ Καισαριανής – Κομμωτές

 

Στο τουρνουά συμμετέχουν 16 ομάδες, χωρισμένες σε 4 ομίλους. Από τις 16 ομάδες, στον επόμενο γύρο θα περάσουν οι 2 πρώτες κάθε ομίλου. Οι «νοκ άουτ» αγώνες που θα ακολουθήσουν θα αναδείξουν τον πρωταθλητή.

Αναλυτικά όμιλοι και πρόγραμμα:

Αναλυτικά όμιλοι και πρόγραμμα:

 

1ος Όμιλος Γήπεδο Καισαριανής (Σκοπευτήριο)

   

ΕΒΕ Καισαριανής

22-Μαϊ

Υδραυλικοί

10:00 Υδραυλικοί – ΕΒΕ Καισαριανής

Κομμωτές

11:00 Κομμωτές – ΣΙΣΕΜΑ

ΣΙΣΕΜΑ (Μηχανικοί)

29-Μαϊ

 

10:00 ΕΒΕ Καισαριανής – ΣΙΣΕΜΑ

 

11:00 Υδραυλικοί – Κομμωτές

 

5-Ιουν

 

10:00 Υδραυλικοί -  ΣΙΣΕΜΑ

 

11:00 ΕΒΕ Καισαριανής – Κομμωτές

   
   

2ος Όμιλος Γήπεδο Ρουφ

 
   

ΕΒΕ Μπραχαμιου

22-Μαϊ

Στεγη plus ξενώνας ασυν.-

10:00 ΤΕΙ Πειραιά -  Σωματείο Α’ Αθήνας

ανηλίκων αιτ. ασυλο

11:00 ΕΒΕ Μπραχαμιου – Στεγη plus

ΤΕΙ Πειραιά

29-Μαϊ

 Σωματείο Α’ Αθήνας

10:00 Σωματείο Α’ Αθήνας - ΕΒΕ Μπραχαμιου

 

11:00 ΤΕΙ Πειραιά - Στεγη plus

 

5-Ιουν

 

10:00 ΤΕΙ Πειραιά - ΕΒΕ Μπραχαμιου

 

11:00 Στεγη plus - Σωματείο Α’ Αθήνας

   
   

3ος Όμιλος Γήπεδο Γρηγορίου Πετρούπολη

   

ΕΒΕ Περιστερίου

22-Μαϊ

Λαϊκή Επιτροπή Ιλίου

10:00 ΕΒΕ Περιστερίου – Λ.Ε. Ιλίου

Σωματείο Φορτηγών

11:00 Σωματείο Φορτηγών - Συντεχνία Ξύλου

Συντεχνία Ξύλου

29-Μαϊ

 

10:00 Σωματείο Φορτηγών - Λ.Ε. Ιλίου

 

11:00 ΕΒΕ Περιστερίου - Συντεχνία Ξύλου

 

5-Ιουν

 

10:00 ΕΒΕ Περιστερίου -  Σωματείο Φορτηγών

 

11:00 Συντεχνία Ξύλου - Λ.Ε. Ιλίου

   
   

4ος Όμιλος Γήπεδο Α’ Λυκείου Πετρούπολης

   

Ένωση Μετάλλου

22-Μαϊ

Εμπορικός Σύλλογος Ιλίου

10:00 Ένωση Μετάλλου - Εμπορικός Σύλλογος Ιλίου

ΕΒΕ Ηρακλείου

11:00 ΕΒΕ Ηρακλείου - ΕΒΕ Γαλατσίου

ΕΒΕ Γαλατσίου

29-Μαϊ

 

10:00 Ένωση Μετάλλου - ΕΒΕ Ηρακλείου

 

11:00 ΕΒΕ Γαλατσίου - Εμπορικός Σύλλογος Ιλίου

 

5-Ιουν

 

 

Συνδεδεμένοι

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 46 επισκέπτες και κανένα μέλος