www.SEYA.gr

ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΤΩΝ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

  
  

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΑΚΤΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΑΔΕΙΑΣ ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ΜΑΙΟ

 

 

 

Ανακοινώθηκε από την Επιτροπή διενέργειας εξετάσεων για την απόκτηση των επαγγελματικών αδειών των Τεχνικών υδραυλικών εγκαταστάσεων του Π.Δ. 112/2012  (ΦΕΚ 197/Α΄) της Περιφέρειας Αττικής, το πρόγραμμα εξετάσεων πρακτικού μέρους για επιτυχόντες του θεωρητικού μέρους, για το μήνα Μάιο.

 Οι εξετάσεις θα πραγματοποιηθούν στο ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ  -Θηβών 250 και Πέτρου Ράλλη στο  Αιγάλεω (κτίριο Γ΄ αίθουσα 16), την Τετάρτη 9/5, την  Τετάρτη 23/5 και την Πέμπτη 24 /5/2018 και ώρα 12:00.

 

 1. Τετάρτη 9 Μαΐου 2018 και ώρα 12:00

 

ΑΡΧΙΤΕΧΝΙΤΕΣ ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΙ

Α/Α    ΕΠΩΝΥΜΟ             ΟΝΟΜΑ               ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ                                  Π.Ε.

1     ΝΤΙΣΛΗΣ                 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                   ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

   ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ      ΘΕΟΔΩΡΟΣ                    ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                    ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

3    ΦΩΤΟΣ                     ΚΛΕΑΝΘΗΣ                   ΒΑΓΓΕΛΗΣ                                   ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

4    ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ        ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ               ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                  ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

5    ΠΑΠΠΑΣ                  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                              ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

6    ΜΑΚΡΗΣ                  ΓΕΩΡΓΙΟΣ                        ΙΩΑΝΝΗΣ                                   ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

7   ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΣ         ΣΠΥΡΙΔΩΝ                     ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                    ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

8   FRROKAJ                   NIKOLL                            PAL                                     ΚΕΝΤΡ.ΤΟΜΕΑΣ

9    ΝΤΟΥΝΗΣ                 ΙΩΑΝΝΗΣ                       ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                    ΒΟΡ.ΤΟΜΕΑΣ

10  ΝΤΟΥΝΗΣ                ΠΕΤΡΟΣ                          ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                  ΒΟΡ. ΤΟΜΕΑΣ

 

 

 2. Τετάρτη 23 Μαΐου 2018 και ώρα 12:00

 

ΑΡΧΙΤΕΧΝΙΤΕΣ ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΙ

Α/Α     ΕΠΩΝΥΜΟ               ΟΝΟΜΑ                   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ                                  Π.Ε.

1   ΔΕΛΗΝΙΚΟΛΗΣ              ΗΛΙΑΣ                        ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ                              ΒΟΡ.ΤΟΜΕΑΣ

2   ΣΤΡΑΤΑΚΟΣ                    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ           ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ                                ΒΟΡ.ΤΟΜΕΑΣ

3   ΖΕΡΝΤΙ                            ΑΙΜΙΛΙΟΣ                 ΘΩΜΑΣ                                        ΝΟΤ.ΤΟΜΕΑΣ

4  ΤΑΠΡΑΤΖΗΣ                    ΝΙΚΟΛΑΟΣ                 ΗΛΙΑΣ                                              ΝΟΤ.ΤΟΜΕΑΣ

5   ΙΩΑΝΝΟΥ                       ΗΛΙΑΣ                        ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ                               ΔΥΤ.ΤΟΜΕΑΣ

6   ΛΙΟΝΤΟΣ                        ΑΓΓΕΛΟΣ                    ΜΑΤΘΑΙΟΣ                                  ΔΥΤ.ΤΟΜΕΑΣ

7   ΚΑΣΤΗΣ                          ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ        ΜΙΧΑΗΛ                                  ΚΕΝΤΡ.ΤΟΜΕΑΣ

8   ΚΟΝΤΕΛΗΣ                     ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ               ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ                                    ΠΕΙΡΑΙΑΣ

9   ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ        ΛΑΜΠΡΟΣ                  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                      ΠΕΙΡΑΙΑΣ

10   ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ             ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ              ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ                                    ΠΕΙΡΑΙΑΣ

 

 

 3. Πέμπτη 24 Μαΐου 2018 και ώρα 12:00

ΑΡΧΙΤΕΧΝΙΤΕΣ ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΙ

Α/Α      ΕΠΩΝΥΜΟ                ΟΝΟΜΑ                         ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ                         Π.Ε.

1           ΒΟΓΙΑΣ                     ΣΤΑΥΡΟΣ                     ΧΡΗΣΤΟΣ                                   ΠΕΙΡΑΙΑΣ

2           ΓΚΡΙΚΑΣ                   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ             ΞΕΝΟΦΩΝ                              ΔΥΤ.ΤΟΜΕΑΣ

3           ΔΑΝΕΖΗΣ                 ΜΑΡΙΟΣ                        ΙΩΑΚΕΙΜ                                   ΠΕΙΡΑΙΑΣ

4           ΜΠΑΛΑΛΗΣ            ΝΙΚΟΛΑΟΣ                   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                         ΠΕΙΡΑΙΑΣ

5           ΜΠΕΚΟΣ                 ΔΑΜΙΑΝΟΣ                     ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                           ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

6           ΤΟΓΚΑΣ                   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                     ΚΩΝ/ΝΟΣ                            ΝΟΤ.ΤΟΜΕΑΣ

7           ΧΑΛΑΡΗΣ                ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ                ΑΒΕΡΚΙΟΣ                          ΔΥΤ.ΤΟΜΕΑΣ

8           ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ            ΜΙΧΑΗΛ                       ΓΕΩΡΓΙΟΣ                               ΒΟΡ.ΤΟΜΕΑΣ

9            ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ             ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                    ΣΠΥΡΙΔΩΝ                          ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

10         ΖΗΡΟΣ                    ΓΕΩΡΓΙΟΣ                       ΕΥΘΥΜΙΟΣ                     ΚΕΝΤΡ. ΤΟΜΕΑΣ

 

 

Συνδεδεμένοι

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 47 επισκέπτες και κανένα μέλος